Asociaţia OPEN

Carte de oaspeţi

Comentariile celor ce au vizitat acest site

Şi dumneavoastră puteţi lăsa o impresie dând click aici sau puteţi citi ce spun ceilalţi vizitatori despre noi, în cele 58 comentarii din rândurile ce urmează.

Mergeţi la pagina: 1 2 3 4 5 6 din 6

DANATIRLA - 2013-09-26:

STEFAN ILIOAICA - 2010-12-09:

salut la toti?

ce mai este nou?

ca multa vreme mai este de cand n-am mai dat pe aici.

ceva proiecte, activitati?

astept raspuns!

multumesc.

CEZAR - 2010-11-11:

Interesanta si in acelasi timp laudabila initiativa. Ramane ca Cei ce au posibilitatea sa se implice si sa prijine acest proiect care intradevar merita sa fie dus la indeplinire, astfel ca educatia sa poata face un pas inainte intr-un sistem care face din ce in ce mai putin pentru viitorul omenirii.

CEZAR - 2010-11-11:

SORINA - 2010-11-09:

felicitari pentru initiativa de a impartasi din activitatea unor oameni deosebiti!!!

MADA - 2010-09-26:

Alex foloseste la scoala programul jaws, dar sunt multe lucruri pe care ne le cunoste.

MADA - 2010-09-26:

Astazi am decoperit acest site si mi se pare foarte bine venit.

Baietelul meu este nevazator si ma intereseaza foarte tare cursurile de calculator. Rog un mesaj cu perioada urmatoare in care v-or avea loc cursurile.

Multumesc.

SORIN - 2010-05-23:

va apreciez eforturile pe care le faceti

SORIN - 2010-05-15:

buna celor care vor sa dialogam adresa mea este sorinbarsanmm@yahoo.co.uk

SORIN - 2010-05-15:

buna sunt un nevazator din brasov şi este pentru prima data cind acesez aceasta pagina deaceia aşi dori sa cunosc colegi nevazatori care cunosc mai bine calculatoru sa ma ajute unde nu cunosc. felicitari pentru iniţiativa celor care au realizat aceasta fundaţie şi aşi dori sa mai cunosc şi alţi nevazatori. va mulţumesc

Mergeţi la pagina: 1 2 3 4 5 6 din 6